| XxV3nUsXx a întrebat:

As dori daca se poate sa imi recomandati niste filme gen aventuri, fantastic Ex: Harry Potter, Thor, Capitan America, Crash of the Titans. In genul filmelor de mai sus daca se poate. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| olixandru a răspuns:

Jumper
I am number four
Daredevil
Man-Thing
Elektra
The Punisher
Iron Man
Iron Man 2
Punisher War Zone
The Incredible Hulk
Fantastic Four Rise of the Silver Surfer
Ghost Rider
seria X-Man
seria Spiderman,

1 răspuns:
| smecherie a răspuns:

Salut.zilele trecute am vazut cateva filme care mi-au lasat o impresie buna. uite:Green Lantern[2011],Trespass 2011, Red State, Wrong Turn 4, The Taking of Pelham One Two Three.sau iti mai recomand, in cazul in care nu le-ai vazut deja:Blitz si London bulevard. Sper ca am fost de ajutor!

Întrebări recente