| Piciunou a întrebat:

Cate episoade are Naruto Shippuden?

4 răspunsuri:
| casablanca40 a răspuns:

Animeul e ongoing nu se stie exact cate episoade va avea

| Ida_Luca_1977 a răspuns:

Salut: Toti pentru unu! Serialul: Naruto Shippuden (Shippuuden) are 269 de episoade. Te rog frumos, tipu sau tipa, imi dai funda?

| AristotelDenis a răspuns:

Nuy e adevarat a ajuns abia la 267 si apare in fiecare joi nu stiu unde vezi tu 290 doar daca n-ai cum sa vezi ep 290 doar daca vii din viitor

| d33aandreea a răspuns:

Are multe episoade...in fiecare an apar noi episoade si nu ai de unde sa stii cam cate sunt in total...deci sunt multe episoade, si daca nu ma insel abia a aparut episodul 290happy sau 290 si ceva nu stiu sigur, chiar daca nu ma uitbig grin