| Cristi1397 a întrebat:

Cate episoade are naruto shippuden ?

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

247, si este OnGoing(adica inca nu au aprut toate episoadele). Apare un episod pe saptamana, in fiecare joi. Gasesti aici su subtitrare in romana toate episoadele: http://www.animekage.com/anime/naruto-shippuden/

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna. =3
Anime-ul " Naruto Shippuden ", pana acum are 247 de episoade.; 3
Dar, vor mai fi si altele.;]
Pe site-ul " Anime. Kage ", au fost traduse in limba romana pana acum 247 de episoade.; 3
In fiecare saptamana apare cate un episod nou.
Iti voi da un site, unde poti vedea aceste episoade.; D

Site : http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/

| IQ156 a răspuns:

Pana acum 247.

| Mihai_Robert_1997 a răspuns (pentru IQ156):

Intre pe animekage acolo sunt vreo 249 si inca nu s-a terminat o sa mai puna

| Mihai_Robert_1997 a răspuns:

249 si inca nu s-a terminat

| cozomin a răspuns:

Hmm...pai nu e inca terminat dar are peste 250. poti sa le vezi pe toate subtitrate in romana pe site-ul anime kage. apar in fiecare joi; D