| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU
ce filme de comedie ( sa rad cu lacrimi ), horror ( sa reuseasca macar sa ma faca sa tresar putin de spaima ) stiti?
funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| LaurD3athAng3l a răspuns:

Filme horror WOLF CREEK 1 si 2, Dawn of the Dead, Wrong Turn, Scream, Final destination, The Evil Dead si Mama sunt super filme horror. Filme Comedie forta Va declar sot si... sotie?, Jack si Jill, 2 pupeze albe si EuroTrip.Mai stiu multe filme comedie forta dar ajunge lista aceasta micuta. Vizionare placuta!

| Krixxus a răspuns (pentru LaurD3athAng3l):

Ok mersi am sa ma uit la ele
wrong turn le-am vazut, evil dead si final destination de asemenea... cu comedia sunt mai nou big grin

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru Krixxus):

Am inteles.Am uitat sa iti zic si seria Scream sau Vineri 13 sunt forta si aceste filme!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

The Others (2001) o să te ţină în suspans mai ales la final.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-Ace Ventura:un nebun in Africa
-Ace Ventura :detectivul lu peste
-Ms Ben
-Norbit
-Acasa la coana mare
-Dennis pericol public
-Puicuta cu cocosel
-Singur acasa
-Dumnezeu pentru o zi
-Tarzan traznitul junglei
-Thruman show
-Omul de pe luna
-Doua pupeze albe
-American pie(Placinta americana )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Horror-Legenda-vie

| printesa00 a răspuns:

Horror the exorcist.Cazi jos e groaza si de comedie nu prea stiu