| SuperFraTele a întrebat:

Cine imi poate spune si mie unde gasesc anime-ul "Maria Holic"sibtitrat in romana, fara sa imi fac cont happy
Dau funda la cel mai bun site.

Răspuns Câştigător
| FrozeNCola a răspuns:

Maria Holic nu a fost subtitrat in romana. Daca intrebi romanii de acest anime, 50% nu au auzit de el :). Incearca cu subtitrare in engleza, sfatul meu. E mult mai bun.
Uite un link: http://www.gogoanime.com/maria-holic-episode-1, succes!

2 răspunsuri:
| derbedei a răspuns:

DEocamdata nu il am pe sit meu anykege.webnode.com,dar incepand cu data de 06 iulie 2012 va aparea, caut traducator cine vrea ma poate gasi la id:anyvyde@yahoo.com

| derbedei a răspuns:

Nu il am pe sit meu anykege.webnode.com,dar incepand cu data de 06 iulie 2012 va aparea, caut traducator id:anyvyde@yahoo.com