| sasusaku4ever a întrebat:

Sall tpu...imi poate spune si mie cineva multe animeuri romance si comedie la care sa te prapadesti pe jos de ras; cum ar fi lovely complex, kaichou wa maid-sama si skip beat.astea mi s-au parut mortale, dar nu mai gasesc altele care sa fie asemanatoare... funda :X

1 răspuns:
| MyObsession a răspuns:

Ouran high school, clannad, clannad after story, infinite stratos, dn angel, tonagura, xxxholic, junjou romantica, myself yourself, uta no prince-sama, nana, kampfer, they are my noble masters, sora no otoshimono.