| Bris a întrebat:

laughing! imi spuneti un serial bun, interesant etc. poate sa fie si anime laughing.

5 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Dr. House
Grey's Anatomy
Supernatural

Anime:
Death Note
Inuyasha
Ghost Stories
Dragon Ball Z
FullMetal Alchemist
Naruto

| LoverholicRobotronic a răspuns:

Boys Over Flowers http://www.viki.com/channels/50-boys-over-flowers e corean ca si You're Beautiful http://www.viki.com/channels/442-youre-beautiful sunt foarte amuzante si interesante...eu le-am vazut cu mare placere~^^~

| TheBlackAce a răspuns:

Nu i anime, majoritatea il stiu laughing House MD multe sezoane multe episoade. Enjoy

| GoDiePlease a răspuns:

Naruto laughing

| TheGameBoss a răspuns:

Poti sa incerci Death note..Este un anime japonez destul de tare, este vorba de zeii shinigami (zeii morti) si desigur carnetul morti in care daca scrii numele unei mpersoane moare intr-un minut si 40 sec ...Si ma rog, arata cum un zeu shinigami isi arunca carnetul pe pamant de plictiseala laughing (n-are ce face) si un pusti il gaseste si incepe sa omoare criminali..Si politisti il urmaresc ca sal prinda si sa se opreasca pentru cal considera o amenintare... daca nu esti prea sigur sa te uiti la anime poti sa te uiti si la film. poti gasi animeul subtitrat si pe youtube.Succes! Sper ca te-am ajutat