| bokorrobert1999 a întrebat:

puteti sa imi si mie ceva seriale de comedie faine la care v-ati ras foarte tare eu m-am uitat la how i met your mother bing bang theory two and a half man two broke girls the prince of bel air dau funda pentru cel mai amuzant serial

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Blue Mountain State
The Carrie Diaries
Friends
Seinfeld
Modern Family
Californication
Skins

| Grimmjow69 a răspuns:

Salu.

Sper sa-ti placa urmatoarea lista.
Vizionare Placuta!

Ace Ventura: When Nature Calls
Liar Liar
Me, Myself & Irene
The Mask
The Cable Guy
Bruce Almighty
Dumb & Dumber
The Waterboy
You, Me And Dupree
Billy Madison
Tommy Boy
Shanghai Noon
Austin Powers: International Man Of Mystery
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me
Road Trip
Happy Gilmore
Joe Dirt

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Pai sunt multe Soccer Shaolin, Placinta Americana 1.2.3 Mr.Bean(Care e si serial)

| PickUp a răspuns:

Salut!
Pai cu siguranta Scary Movie te va face sa te p**i pe tine de rashee hee
Bafta!
Funda?big grin

| Elenanana a răspuns (pentru PickUp):

Scary Movie e film, nu serial.

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Jimmy and Hope :Un super serial,, nu is normali laughing tot deauna astept fiecare serial nou cu nerabdare, este epic! Asa ceva nu am mai vazut

| OoKidaLoveoO a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

AA si mai nou se numeste raising hope

| Elenanana a răspuns:

Modern Family, Raising Hope, 30 Rock, Whitney, Don't Trust the Bitch in Apartment 23, Awkward. big grin