| maryoparfum a întrebat:

spuneti-mi si mie care au fost cele mai frumoase filme de actiune aventura care le-ati vazut voi nu conteaza din ce an sunt dau funda pentru un film bun care nu l-am mai vaz eu si e misto

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alien, predator, robocop, terminator, jurassic parc, home alone, beverly hills, the specialist, speed.

| maryoparfum explică (pentru mgtow):

M-am referit la filme mai necunoscute asa ca pe astea le-am vaz pe toate majoritatea le stiu pe astea oricum mersi ca ai incercat

| mgtow a răspuns (pentru maryoparfum):

Vezi noutatile pe www.cinemagia.ro