| Danysan a întrebat:

Sall-TPU-Vreau si eu filme similare cu A walk to remember sau Dear John-Funda!

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Bune, bune!
Sweet november, Remember me, The last song, The WOW...

| Danysan explică (pentru h3r):

Sweet November laughing. Hmmm :-p

| h3r a răspuns (pentru Danysan):

Fiecare vizionează un film după gusturi...și la mine a fost mai mult. Tu decizi pe care să-l urmărești. Și oricum, cele mai bune rămân în continuare A walk to remember și Dear John...

| Danysan explică (pentru h3r):

Di ochi Negri Lacrimand :-P

9 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Safe Heaven.

| val31989 a răspuns:

Intr-astea 2 "intra" si The notebook, merita sa-l vezi. :* Te asigur ca nu vei regreta. Eu l-am vazut si mi-a placut mai mult decat A walk to remember. tongue

| Cristina27061999 a răspuns:

A walk to remember

| BlakeLively a răspuns:

Incearca 'Now is good', este foarte tare filmul, este asemanator cu 'A walk to remember'.
si 'Remember me'. Sper ca te-am ajutat. Vizionare placuta!

| loverboy111 a răspuns:

Daca zici ce gen sunt oti dau sute de acelasi gen(horror, sf)

| GeorgiaaRose a răspuns:

Dacă ţi-au plăcut acele filme, pe acestea le vei iubii : Tres metros sobre el cielo şi Tengo ganas de ti sau continuarea de la primul.