| Cristian_Ciky_1997 a întrebat:

vreun program de trasus filmele, desenele animate din engleza in romana sau un program in care sa vorbeasca in romana.

3 răspunsuri:
| Cristian_Ciky_1997 explică:

Este un site de translate de merge numai la filmele de 2 ore in sus inceping de la 2, 3 Giga de este mai mic de 1 Gina nu le primeste.
unde si saitul :) http://pefelie.net/......in-romana/

daca nu sti sa caut

| Kashhe a răspuns:

Dacă dorești un program care să-ți traducă ție automat un videoclip din engleză-n română, atunci nu există așa ceva. Traducerile sunt efectuate de traducători, adică oameni cu cunoștiințe de limba engleză.
Dacă tu ești un traducător și dorești un program cu care să traduci(aparent cu care să pui subtitrarea și toate efectele necesare/dorite), îți recomand AegiSub.

| AnimeLover1 a răspuns:

Eu stiu un site dar ti le traduce in romana se numeste trilulilu.