| Alexandra_8691 a întrebat:

Salll
Am vazut mai demult un film despre viata lui Marlyn Monroe...De cand era ea mica si pana la maturitate.
La inceput cand era ea mica am vazut-o si pe mama ei care a ajuns o betiva si o drogata dupa ce a nascut'o, regreta ca a adus'o pe lume.Arata cum da foc la casa, dupa aceea ajunge intr'un centru de adopti unde este adoptata de o familie care o marita la 16 ani cu un puscas marin.
Ajunge vedeta dar cu ajutorul corpului ei, adica barbati erau sedusi de formele corpului ei...Se culca cu ma multi barbati, Incepe sa pozeze pentru reviste, Se casatoreste cu oameni importanti dar nu dupa mult tmp divortau.

Va rog ajutati-ma., ador filmul da chiar nu stiu cum se numeste
Dau FUNDA+VOT
Scuzati-mi greselile dar m-am grabitbig grin

Răspuns Câştigător
| bistriteanul a răspuns:

Cred ca se numeste The Legend of Marilyn Monroe... Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Legenda lui Marilyn Manroe

| iulia_7948 a răspuns:

Buna, ai gasit filmul? eu nu il gasesc nicaieri...