| inconscient a întrebat:

Sallut!
Din perspectiva voastra, care e cel mai dragut cuplu de la Disney Chanel?
Si mai am o intrebare:
Isi mai aminteste cineva de desenele alea animate care se difuzau candva pe Minimax? "Inami" se numeau. Cu triburile alea doua care se urau si cei doi copii din triburi diferite care se indragostesc...
Deci intrebarea e: isi mai amintesre careva cum o chema pe fata? big grin
Funda si vot!winking

Răspuns Câştigător
| xXemmaXx a răspuns:

Am gasit ceva..animalului sau de companie, Tatoon, iar pe fata o cheama Haima crezi ca ai putea da un raspuns si la ce iti trebuie? happy
sunt foarte curioasa

| inconscient explică (pentru xXemmaXx):

Eu si cea mai buna prietena a mea facem niste top-uri cu cel mai dragut cuplu din serialele disney, desene animate(mi s-a parut ca inamhi si haima sau surami erau draguti), filme, carti. Cei mai draguti baieti, fete(vedete), cele mai bune filme, seriale...etc
Ai inteles ceva din ce-am scris? big grin

14 răspunsuri:
| tlaura a răspuns:

Nu am nici un cuplu preferat + parca mai imi amintesc ceva, dar e in ceata thinking

| inconscient explică (pentru tlaura):

laughing

| tlaura a răspuns (pentru inconscient):

Nu te rade laughing

| inconscient explică (pentru tlaura):

Nu ma mai rad, gata! straight face laughing laughing

| tlaura a răspuns (pentru inconscient):

devil
laughing

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Nu cred kasi mai aminteste cineva... mie imi placeau mult desenele alea, da nu-mi mai amintesc nimic

| inconscient explică (pentru AttilaDornIsPower):

Pacat! erau preferatele mele! Ce vremuri! sad
Si la prima intrebare? big grin big grin

| Pişcoţica a răspuns:

Surami o chema parcă :-?

http://www.google.ro/......tp?/search

Cheers, Pişcoţica!

| inconscient explică (pentru Pişcoţica):

Thanks!

| Pişcoţica a răspuns (pentru inconscient):

Pentru puţin! kiss

| inconscient explică (pentru Pişcoţica):

O chema Haima, Surami se numeste site-ul de pe care a fost luata poza...big grin

| xXemmaXx a răspuns:

Am gasit ceva..animalului sau de companie, Tatoon, iar pe fata o cheama Haima sau Surami laughingcrezi ca ai putea da un raspuns si la ce iti trebuie? happy
sunt foarte curioasa

| inconscient explică (pentru xXemmaXx):

Haima o chema! Merci!