| xXPsychO983 a întrebat:

Sallut TPU! Ce parere aveti despre filmul romanesc "Weekend cu mama "? Eu sunt fana al acestui film. Dar nu inteleg niste chesti din film... Adica in ultima parte mama Cristinei sta la capul unui cadavru... Este cadavrul ficei sale? va puteti uita aicihttp://www.youtube.com/watch?v=mSRuWnKv7gA

2 răspunsuri:
| klaws007 a răspuns:

Si eu iubesc acest film.
din pacate cadavrul de care zici tu, e al cristinei, pentru ca traficantii aia o gasesc si pe ea si o omoara,

| bitu20332 a răspuns:

Mie personal mi-a placut foarte mult acest film. m-a marcat mai ales ultima secventa. pot spune ca sunt fan al acestui film datorita faptului ca desi este un film romanesc este la fel de bun si de educativ ca oricare altul strain.