| filme4free a întrebat:

Ce parere aveti despre filum romanesc http://www.filme4free.com/......6c8ca.html

3 răspunsuri:
| Kristen_3393 a răspuns:

L`am vazut big grin
a fost brutal, dar in final emotionant happy
ce pot sa zic.am fost surprinsa sa o vad pe adela jucand intr-un asa film.hee hee

| impossible a răspuns:

Sincer este unul dintre putinele filme nou aparute in Romania care chiar merita vazut...eu l-am vazut anul trecut si mi s-a parut chiar simpatic, ideea filmului fiind adptata multor adolescenti din Romania

| SadGirl_2034 a răspuns:

Imi place. e educativ! asta arata ca nu ar trebui sa fim ca cristina.[adela popescu]