| avatarley a întrebat:

Sallz TPU nu mai stiu la ce animeuri gen To love-ru,Air Gear,Zetman,Naruto Shippuden, Rosario + Vampire & Rosario + Vampire 2, Highschool DxD & Highschool DxD New etc...
Va rog sa-mi ziceti si mie niste animeuri asemanatoare PLS!
Dau funda la finalwinking

Răspuns Câştigător
| Fakee10 a răspuns:

Pai incearca:
-Death Note este interesant
-Maji de watashi ni koi shinasai
-Campione
-Hagure yuusha no estetica
-Bleach
-Bakemonogatari
-Niisemonogatari
-Kaichou wa maid-sama
-Fullmetal alchemist
-Ao no Exorcist
-Ichiban ushiro no daimaou
-Seikon no qwaser
-Ryouran samurai girls
-Ryouran samurai bride
-Shuffle
-Princess lover
-Fairy Tail
-Code Geass (2 sez)
-Gintama
-Sora no otoshimono
-Sora no otoshimono Forte
-Freezing
-Sekirei (2 sez)
-Kampfer
-Infinite Stratos
cateva dintre ele le gasesti aici:http://a-kage.info/

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Ei bine, eu o sa iti spun un anime care e in proces de aparitie, adica pe moment e ongoing.
Daca nu ai vazut Shingeki no Kyojin ai trait degeaba laughing
Pana acum au aparut 16 ep si l-am "Devorat"intr-o singura zi happy
Daca te uiti si iti place la fel ar mai fi No6 sau Uraboku(la asta ma uit acum)
Dar animeul nr1 din 2013 e dupa mine, Shingeki no Kyojin.
Numai bine!

| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Lovely Complex, Kilari, Blood, Kimikiss Pure Rouge, Mermaid Melody, Nana, Tari Tar, Tonagura, Vampire Knight, Vampire Knight Guilty-, Honey x honey drops. Cam atatea stiu, bafta! happy