| Adredemesconf a întrebat:

Acum 2-3 sau chiar 4 ani, se uita sora mea la un film, si am prins si eu o secventa. Un om a rapit 3 fete(prietene foarte bune) si apoi le-a pus intr-o pivnita(sau o camera, in fine) si le-a dat 2 topoare si ele trebuiau sa decida pe care dintre ele vor omori (omul care le inchisese le-a spus ca le da drumul doar daca 2 dintre ele o vor omori pe cealalta.Si cum erau bune prietene, au trecut cateva zile si una dintre ele s-a imbolnavit. Cele 2 care nu erau bolnave s-au dus intr-un colt: una dintre ele voia sa o omoare pe cea bolnava, iar cealalta nu putea face asta.Si in timp ce vorbeau cea bolnava ii da cu toporu' in cap celei care vroia sa o omoare. Apoi ala care le-a inchis ii da drumul.
Stie cineva cum se numeste filmul(sau serial, ce o fi)?

Răspuns Câştigător
| anooka a răspuns:

Nu e dintr-o poveste. Serialul se numeste Criminal Minds, iar ce-ai povestit aici face parte din episodul 7 al sezonului 2.
Uite aici link-ul epiodului - http://www.imdb.com/title/tt0872735/ si link-ul serialului in sine - http://www.imdb.com/title/tt0452046/

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cred ca e interesant.as vrea sa ma uit!

| XDarkAngel a răspuns:

Asta ar trebui sa fie si intr-o poveste... chiar ai ce sa inveti din filmul/serialul asta tongue

| anooka a răspuns:

N-ai pentru cetongue enjoysmug

| Adredemesconf explică:

Multumesc!