| MinecraftPotato a întrebat:

Acum ceva timp am terminat serialul Prison Break si mai am putin si termin si Breaking Bad. Stie cineva niste seriale de genul? Nu vreau horror, comedii sau cu chestii ireale, cum ar fi The Vampire Diaries sau Supernatural. Ceva cu oameni normali. Nu stiu daca sunt destul de clar laughing. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Better Call Saul (spin-off Breaking Bad), Breakout Kings, Rectify

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lost

| BradeaTeo a răspuns:

Incearca si seriale istorice. Uita-te la Vikings. Este un serial extrem de bun. Si la Orphan Black