| Fluffy_2785 a întrebat:

Am o intrebare... stiti daca sunt carti cu "The vampire diaries" in romana? Sau doar in engleza? Si de unde le pot cumpara? funda. **

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Da, sunt carti in romana. La noi au aparut 7:
1. "The Awakening" (Trezirea)
2. "The Struggle" (Lupta)
3. "The Fury" (Furia)
4. "Dark Reunion" (Reuniunea)
5. "The Return: Nightfall" (Intoarcerea: Caderea Noptii)
6. "The Return: Shadow Souls" (Intoarcerea: Suflete- Umbra)
7. "The Return: Midnight" (Intoarcerea: Miezul Noptii)
P.S. Mai trebuie sa apara inca 3:
8. "The Hunters: Phantom" (Vanatorii: Fantoma)
9. "The Hunters: Moonsong" (Vanatorii: Cantecul Lunii)
10. "The Hunters: Destiny Rising" (Vanatorii: Destin In Crestere)
Le poti cumpara din librarii: "Diverta", "Vestala" sau chiar de la "Real".

| steph1y a răspuns:

Poti sa le cumperi cu revista bravo/bravo girl (asa am auzit) cu 10-11 lei happy

| M4gd4L3n4 a răspuns:

Buna. Cartile astea sunt superbe. Sunt in romana, si daca vrei sa le cumperi, le poti lua de pe net, pe www.libris.ro :D:D:D

| JungHaYo a răspuns:

Le poti cumpara din Mall sau Carrefour.

| ONElena11 a răspuns:

Cartile se numesc jurnalele vampirilor sunt 10 dar poti sa le iei decat pe primele 4 si le gasesti la librariile diverta sau apar acum cu revista bravo
big grin

| Nessie a răspuns:

Sunt in toate librariile din Romania.

| DiukOAlta a răspuns:

Da sunt in romana.Am eu una.Sunt 4 inceputurile, lupta... ceva de genu.Le poti cumpara din Mall sau Carrefour.