| suiramikkk a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de ajutor sa gasesc numele unui film, mai jos va zic ce stiu de el.

Stiu ca l-am vazut cu mult timp in urma (2010-2011 ceva de gen) era pe Kanal D pe atunci, si era vorba de un grup de tineri care au dat o petrecere la o casa departe de civilizatie (vila, piscina etc) si acolo s-au gandit sa inceapa un joc, trebuiau sa sune random si sa-l faca pe cel sunat sa se sperie cum ca ar veni sa-l omoare, dar la un moment dat ei sunt sunati inapoi de cineva care zice ca o sa vina sa-i omoare pe rand, bun, ei o termina cu jocul, mai multi pleaca in camerele lor sa faca sex, iar 2 baieti si o fata raman pe canapea sa se uite la un film, cineva suna la usa, fata deschide si e decapitata de ala cu un topor, apoi ii decapiteaza si pe cei 2 de pe canapea si asa incepe distractia... imi mai amintesc cateva faze cum ca una se ascunde intr-un dulap in bucatarie si ala incepe sa sparga tot cu toporul sa o gaseasca...
Are cineva idee despre ce film vorbesc? pentru ca practic stiu cam toata actiunea doar ca nu-mi vine numele

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Stii numele personajelor?

| annamariia12 a răspuns:

Texas chainsaw massacre thinking