| JustOneLife a întrebat:

Am si eu o intrebare, de ce nu imi merge chat`ul de pe Anime Kage?

3 răspunsuri:
| BoGhDaN a răspuns:

Nu iti merge pentru ca adminul de acaolo vrea sa deschida altul.

| alexxis0712 a răspuns:

Descrie problema mai cu amanunte..Ca asa zic si eu de ce nu-mi merge chatu de pe metin2? explica cum nu merge ce are?

| JustOneLife explică:

Deci,nu am luat ban, dar cand scriu ceva NU apare, dau refresh si tot nu apare...Am incercat de pe tableta si de pe 2 calculatoare de acasa si tot nu merge.