| vampiruP a întrebat:

Salut am vaz mai de mult un film in care o fata moare si dupa cativa ani revine ca zombie sa se razbune pe iubitul ei parca care a omorato.In timp ce acesta avea o alta relatie. Imi puteti spune numele filmului? S-au filme asemanatoare?(Aceeasi poveste)

Răspuns Câştigător
| ONE123456789 a răspuns:

Eu am vazut TAMARA. Eu zic ca este un film ok. Si ea moare si apoi se intoarce dar nu este omotata de iubitul ei. Este frumos filmul. Uita/te daca vrei. Poate iti place.