| roby223 a întrebat:

Salut am văzut acum ceva timp un film indian in care o femeie care era avocat pleaca cu iubitul ei intr-o excursie in Europa si isi pierde inelul de logodnă, apoi angajează un ghid turistic pentru a găsi inelul si pana la urma se îndrăgostesc unu de altul. L-am văzut de ceva timp dar nu pe tot si as vrea sa il mai vor o data. Ma poate ajuta cineva cu numele filmului sau un link catre film?

1 răspuns:
| Träumer_Ioan_2001 a răspuns:

Tot tiganii fac filmele indiene si oamenii sa se indragosteasca...