| alinox123 a întrebat:

Salut, am vazut un banner pe undeva cu un film, si nu mai stiu cum se numeste. Este genul de film cu supereroi din marvel, doar ca nu stiu exact ce eroi erau, era parca si omul molie dar nu sunt sigur. La acel banner scria ceva de genu Unrated Movie, Right. Adica unrated dar bun filmul. Sper sa ma poata ajuta cineva. Multumesc

Răspuns Câştigător
| knighter a răspuns:

Guardians.of.the.Galaxy? daca nu, se pot mai multe info?

| alinox123 explică (pentru knighter):

Nu Guardians of the Glaxy. era omul molie cat woman inca unu cu niste ochelari ca de biker cu un trabuc/tigara in gura cu un pistol si stilu de army, ceva de genu. Il vazusem spre dimineata si nu prea am dat importanta.

7 răspunsuri:
| Alexandr a răspuns:

Age of Ultron

| alinox123 explică (pentru Alexandr):

Asta a spus si Chiperi si nu e Age of Ultron

| Chiperi a răspuns:

Poate era Avengers: Age of Ultron

| alinox123 explică (pentru Chiperi):

Nu, este deja aparut. L-am mai vazut dar vreau sa il revad. Si nu mai stiu cum se numeste. Am zis ca sa nu uit cum se cheama dar asa se intampla de obicei uit cand fac asta big grin

| alinox123 explică:

L-am gasit. Este vorba despre Watchmen. Multumesc tuturor pentru ajutor.

| Crolex a răspuns:

Hellboy?