| Stoica_Antonio_1997 a întrebat:

Salut, Am vazut un film la televizor acum cateva zile, Dar numai stiu cum se numeste, Mia placut foarte mult Si as vrea sa il vad pe tot Cap-Coada pe net, Dar nu stiu cum se numeste am sa va spunr ezumatu`` filmului poate ma puteti ajuta cu titlu filmului : Era unu care a intrat intr-o puscarie, iar detinutii se luptau intre iei, pentru a pune paaznicii la Pariuri pe ei, Iar cel nou a fost bagat intr-o celula cu un " Negru' Mare, care pana la urma sau imprietenit si Acel " negru" la ajtuat sa evadeze din inchisoare

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce grea e gramatica asta.Stiu filmul dar nu ii retin numele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seamana cu scenariul filmului "Felon", dar in acest film personajul principal este pus in celula cu un alb.
http://www.youtube.com/watch?v=Sr0zDhqfOVo
Chiar daca nu este filmul vazut de tine, cred ca este mult mai bun, si merita vazut.