| Lysander a întrebat:

Aş dori şi eu nişte filme mai noi (comedii, de dragoste, acţiune). Dar nu vreau liste întregi, doar unul care v-a impresionat în mod special. Merci! happy

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Cauta Leap Year. E si comedie si romantic, cu actori simpatici ( Amy Adams). Sigur n-o sa te plictiseasca!
E din 2010 dar daca nu-l stii, e ca nouhappy.

| Lysander explică (pentru michelia):

Merci mult, superb filmul, pe gustul meu tongue, dacă mai ştii alte filme de genul lasă-mi un mesaj. O zi bună!

| michelia a răspuns (pentru Lysander):

Chiar ma bucur! Eu l-am vazut de citeva ori chiar, cu aceeasi placere.
Acum imi vin in minte: daca ai 12-16 ani - Bridesmaids, Freaky Friday ( cu Jamie Lee Curtis si Lindsay Lohan) si, indiferent de virsta The Family Stone ( asta are si putin romance ).
Daca iti plac si astea, mai tinem legatura.happy

| Lysander explică (pentru michelia):

Bridemaids nu prea mă atrage din câte am văzut în trailer, Freaky Friday l-am văzut de câteva ori acum ceva ani. Cred că o să mă uit la The Family Stone.

PS: Am 19 ani. tongue

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai nou film a lui 007 -> Coordonata Skyfall (2012)
Alt film bun este
This.Means.War.2012.DVDRip - http://www.filmehd-online.net/means-war-2012 (comedie actiune)
Alt film bun -> The Bourne Legacy (2012) actiune
Savages(2012) actiune cu trafic de droguri.
What To Expect When You’re Expecting
(2012) - Romantic-comedy
Bafta!

| pwp a răspuns:

Ho ho ho 2

| vali1985 a răspuns:

Cu lumea-n cap(Wanderlust).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu ma complic dar filmu asta e criminal comedie, romance si actiune in 1 numele fi; mului:ted e ceva cu un ursulet perverslaughing

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

The expendables 2

| Theoryofabook a răspuns:

Mi-a placut ''real steel ''2011 a fost super,
chiar trebuie sa il veziwinking

| hanayonna a răspuns:

Blue lagoon the awakening :X:X