| Mihaitzz a întrebat:

Salut.
As dori si eu sa-mi recomandati niste filme cu motociclisti, motociclete...

Funda!

Răspuns Câştigător
| carhartt a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-motociclete/
îţi ajung astea? :))

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Terminator 2, mad max (toate partile).

| CristianCRS a răspuns:

Biker Boyz 2003
Torque 2004

Cel putin astea cred ca merita sa fie vazute.

| valentingb a răspuns:

Buna! Am sa te invat ceva. Daca ai un film care iti place, scrie pe www.google.com, cuvintele astea: " movies similar to xxxxxx " (cum se cheama filmul). Vei gasi in rezultatele cautarii site-ul rottentomatoes.com. Intra acolo si vezi cum se intampla magia. Pe langa acest site, mai sunt si multe altele, similare, eu pe asta il prefer. Pa, pa!

| alex500 a răspuns:

Torque dupa parerea mea e cel mai bun!big grin

| Narcys21 a răspuns:

Skull rider

| Nibichan a răspuns:

Ghost rider, ghost rider2, http://www.youtube.com/watch?v=qtrLGZI9Ov0

| Alexander5 a răspuns:

Ghost Raider sau Old Dogs

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Torque este foarte bun, vad ca si ceilanti lau apreciat

| Gabriel21073 a răspuns:

Cel mai tare film este Hell Rider 1 si 2 ..bestiale filme actori buni merita sa te uiti