| Kufulete_8890 a întrebat:

Salut as vrea sa stiu si eu cum se numesc cateva filme daca sunteti amabili (fundita)
Deci in primul este vorba de cativa oameni care nu stiu cum fac rost de o bomba care trebuie tinuta la rece... acei oameni se duc printrun tunel pe sub apa cu sosea si dupasta trebuie sa tina bomba cat mai rece pentru a nu exploda sau ce era chestia aia iar pana la urma urca la suprafata si o tine la rece parcabig grin Multumesc
Altul este tot ceva de genu cu o sosea pe sub apa raman multi blocati acolo din cauza unui accident rutier parca iar cativa care erau intr-un microbuz parca.big grin unul dintre aia a lucrat la tunelul acela iar el stia pe unde sa o ia si pana la urma se chinuie si ajunge cu greu la suprafatabig grin...

1 răspuns:
| algocalmin_2156 a răspuns:

Cred ca primul film la care te referi este Chill Factor.Aici ai secvente: http://www.youtube.com/watch?v=2NXMDa9QaHw din film. Iar al doilea film, habar nu am. Dar daca tot iti plac filme cu oameni blocati in tunele, cred ca cel mai cunoscut e Daylight, cu Sylvester Stallone. Vizionare placuta. :)