| Rhjhfkk a întrebat:

Salut. As vrea sa vizionez un film in seara asta dar nu știu ce anume. Mă puteți ajuta cu niste sugestii? As prefera ceva horror gen masacrul din Texas.

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu le am cu horrorul, dar sunt destule bune: Hidden figures, Radioactive, T-34, Fury, Napola, Ted 1+2, seria American pie, Crime on the orient express + Death on the Nile.
Iar horror-ish poti incerca DARK, chiar daca-i serial.

| ReddY25 a răspuns:

AvP

| IceRope a răspuns:

"Prin cenușa imperiului".

| NisipLaMare a răspuns:

Nope (2022) ultimul aparut

| pombar a răspuns:

Crank, pentru ca e o opera de arta, dar daca vrei impulsuri de teroare atunci implica-te cerceteaza despre realitate adica nu aventuri servite

| IoanaMaria321 a răspuns:

Vineri 13

| Snupdog a răspuns:

Hostel 1-3
Snowtown Murderers ( il gasesti pe FL)
The Strangers
Wolf Creek
Borderland
Toate sunt dupa fapte reale, ca si masacrul din texas, cel mai bun mi se pare snowtown murderers. Seara faina