| Baky a întrebat:

Stiti cumva un film horror dar care nu este foarte horror? laughing. gen masacrul din texas big grin

Răspuns Câştigător
| GreenJoker a răspuns:

"House of Wax"- nu e foarte de groaza da' e tarewinking sper sa-ti placa.love struck mie mi-a placut:X:X:X

12 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Adica cu nebuni si psihopati dinaia?! :O

| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Scary moviehappy

| GreenJoker a răspuns:

Multumeeeeeeesclove struck

| IIIx333III a răspuns:

The Unborn:X

| James_2956 a răspuns:

Seria Screamwinking

| Zuzy244 a răspuns:

Scary movie

| misu2315 a răspuns:

Iti zic eu o gramada : SAW | SAW || SAW |||
Casa de ceara...(in engleza nu mai stiu traducerea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foamea. Miriam, o printesa egipteana nemuritoare, isi mentine tineretea, sacrificand pe cei pe care ii iubeste. John, unul dintre iubitii ei, incearca sa se salveze si cere ajutorul unei cunoscute doctorite, Sarah Roberts. Neincrezatoare, Sarah incearca sa o intalneasca personal pe Miriam, fara a banui cat de mult ii va schimba aceasta intalnire viata.

| Here4u a răspuns:

Poate schimbi si horror categoria intre timp

| Edd_4925 a răspuns:

Masacrul din Texas nu-i horror? Nici daca afli ca e din fapt real?

| OneBoy a răspuns:

"Solomon Kane" Iti recomand happy

| cristi_3732 a răspuns:

Paganini Horror