| AndonAleksandru a întrebat:

Ca sa devii actor, ce trebuie sa faci? Ce studii trebuie sa urmezi? Trebuie sa stii neapărat engleză? Vreau niste informazii despre cum sa ajungi actor! Am auzit ca daca vrei sa aungi actor la hollywood, trebuie sa te duci neapărat in America. Eu acum sunt in Italia. Deci vreau sa stiu ce e de făcut!

1 răspuns:
| varsanofie a răspuns:

Uite un link mai vechi raspunsand la intrebarea ta.
https://www.tpu.ro/......umiri-vot/

un altul iti arata pas cu pass
https://lwvworc.org/ro/how-to-become-an-actress

sfatul meu, este sa incepi sa te informesi, cauta pe google/ Youtube mai multe informatii despre cum poti sa devi actor, englesa este utila, gasind mult mai multe informatii, deasemena poti incepe cursuri si seminarii gratuite ce le poti gasi pe Youtube sau google. pentru a ajunge actor la hollywood trebuie sa incepi de undeva. :)
cauta cum sa devi actor, cursuri actorie, seminarii actorie, cursuri incepatori actorie. investeste mai mult timp, nu te lasa descurajat. :) have phun!