| gennosuke99 a întrebat:

Caut niste filme de groaza... ceva ce nu am vazut si sa fie in genul "The grudge" "The Eye" "The Ring". adica ceva mister care sa te sperie

Răspuns Câştigător
| Angellx3 a răspuns:

The Darkest Hour
(2011)
The Thing
(2011)
Final Destination 5
(2011)
Fright Night
(2011)
Shark Night 3D
(2011)
Priest
(2011)
Scream 4
(2011)
The Rite
(2011)
A Lonely Place to Die
(2011)
Paranormal Activity 3
(2011)
Grave Encounters
(2011)
Bag of Bones
(2011)
Don't Be Afraid of the Dark
(2011)
The Tunnel
(2011)
Red State
(2011)
Wake Wood
(2011)

Sper sa iti placa, nu cred ca sunt toate in genul "The grudge" "The Eye" "The Ring", dar sunt frumoase.

Masacrul din Texas. happy

8 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

"Dead Silence"

| InUtZaaa a răspuns:

Wrong turn 1, 2, 3,4,5big grin

| 준섭 a răspuns:

Unborn, mirrors, one missing call

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Uita-te atunci la seria horor de filme halloween

| ZOUKYE a răspuns:

Drag me to hell, haux of wax, The exorcism

| tinpoi a răspuns:

E misto... The vampire diaries. Dar nu e chiar asa de groaza si e serial. Tot serial : Dexter(dar nu ala animat e un serial cu un criminal)...Mai e Apollo 15.Sau,,poseidon'' e cu un vapor care se scufunda si vezi mortaciuni.

| Eugenno1 a răspuns:

Salut,uite iti dau filme:
Innkeepers, The human centipede si Paranormal Activity si Paranormal Activity 2

| Gwen_4080 a răspuns:

Hey big grin incearca SPERIETOAREA sau papusa chuckie... mai cauta pe net. Funda?