| pufuletz33 a întrebat:

Salut.
Caut seriale/filme despre colegiu/liceu. Ceva de genul: o fata vine noua in oras,se indragosteste de un baiat care se intilneste cu alta fata, sau invers.

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Sidney White
The Carrie Diaries- serial
Mean girls
LOL (cu Miley Cyrus)
17 Again
Wild child
Chalet girl
If I stay
Abduction
Prom
Number 4
Monte Carlo
The Art of getting by
The first time.
PS: poate nu toate filmele sunt povestea clasica: fata noua îndrăgostita de badboy-ul liceului, dar sunt niste filme faine toate. Vizionare plăcută! happy

| 시모나 a răspuns:

Http://seriale-coreene.com/who-are-you-school-2015-/season/1/episode/1
Restul episoadelor sunt sub video. Nu uita să folosești opțiunea pentru traducere.