| yhua a întrebat:

Salut, caut un film in care protagonistul un (un om batran) se întoarce în orașul său natal. Acolo vizitează un mormânt și se învârte după un fluture până amețește și cade cu capul pe piatra de mormânt iar când se trezește are 12 ani, încearcă să se trezească dar nu reușește dandu-si seama că nu visează, încearcă să îl oprească pe tatal sau din a-l parasi.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Singurul film pe care eu il stiu referitor la acest aspect legat de personajul principal care este ba batran ba tanar ar fi
The Curious Case of Benjamin Button

mai @yhua decat sa dai calificativ eronat si nefolositor, mai bine spuneai -nu este acest film! nici nu am afirmat ca The Curious Case of Benjamin Button ar fi exact filmul pe care il cauti ci am zis ca este singurul pe care l-am vazut ca avand subiect oarecum asemanator.
Dar pe unii atat va duce capul, nu apreciati ca unii pierdem tipul ca sa va scriem voua mesaje aici pe platforma.
Mai era ieri un limitat care a pus o intrebare referitoare la un politician si a dat "eronat" la toata lumea care i-a raspuns acolo pe motiv ca nu eram noi de aceeasi opinie cu el!

Sper sa ramaneti voi care sunteti aroganti si cei care va raspund doar cu chatGPT pe aceasta platforma, caci va meritatii unii pe altii tongue

Multumesc pentru calificativele "rele", oferite, zau ca nu imi pasawinking