| restuleistorie a întrebat:

Salut ce filme in genul lui Kick-Ass stiti? funda

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Mai nou a aparut si kick ass 2 doar ca nu pare mai bun decat originalu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Narcis2007):

rolling on the floor Te auzi cand vorbesti sau dai un raspuns doar sa fie?
Kick ass 1 si 2 au aceiasi actori aceiasi distributie e o continuare, e ca si cum ai avea o carte in mana si ai spune ca prima foaie e originala a doua e contrafacuta si tot asa.

| Narcis2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

In fine, greseala mea...am vrut sa spun ca al doilea film e mai slab decat primul

| TheLivingProof a răspuns (pentru Narcis2007):

E mai slab pe naiba, nu mai vorbi daca nu sti ce vorbesti.Pun pariu ca nici nu ai vazut Kick Ass. laughing))

| Narcis2007 a răspuns (pentru TheLivingProof):

Ba l-am vazut

| Anonym111 a răspuns:

Http://sitetalk.com/joinus/chiliflavour metoda simpla de a gasi orice ai nevoie.e un fel de TPU. poate te ajuta:P

| Yahweh a răspuns:

Uite aici o lista de filme foarte bune : http://frapex.ro/category/filme-artistice/comedie

| restuleistorie explică:

Am vazut si partea a doua
mi s-a parut destul de buna