| Carton a întrebat:

Ce filme mi-ati recomanda din cadrul filmelor post-apocaliptice? Am vazut o gramada (mai ales cu zombie) si imi plac foarte mult (nu trebuie sa fie neaparat horror). Dar filme din cadrul filmelor de actiune, comedie? (Prefer sa fie din perioada anilor 2006-2012)

Răspuns Câştigător
| Mihai212 a răspuns:

Salut

Terminator Salvation (2009)

Doomsday (2008)

I Am Legend(2007)
The Walking Dead (2010)
White Wall (2010)
Eden Log (2007)
Acestea sunt filme post-apocaliptice

Si filme de comedie...

The Artist (2011)
Journey 2: The Mysterious Island (2012)
The Descendants (2011)
21 Jump Street (2012)
Wanderlust (2012)
One for the Money (2012)

Bafta

| Carton explică (pentru Mihai212):

Salut! Mersi foarte mult, am vazut trailere la Terminator, Doomsday si I Am Legend. Cel mai mult mi-a placut I am Legend, de abia astept sa il vad, ma captivat total numai din trailer XD. Revin cu un feedback si cu o fundita DUPA ce vad filmul. Mersi inca odata

| Mihai212 a răspuns (pentru Carton):

Iti recomand Mad Max. Unul dintre preferatele melehappy

| Carton explică (pentru Mihai212):

Mersi mult, dar pe mine nu prea ma prind filmele astea vechi. Poate ca nu mai stim sa apreciem filme bune, dar gusturile nu se discuta rolling on the floor). Oricum am vazut toate trailerele de la filmele recomandate de tine si normal, ai o funda de la mine. Imi place foarte mult si 21 Jump Street (pacat ca nu prea se gaseste dvd macar XD) Acum am sa ma uit si la I Am Legend.