| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
ce seriale sau filme mai noi thriller/horror imi recomandati?

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

El bar (2017),The Open House (2018),Mom And Dad (2017),The Killing Of A Sacred Deer (2017),Marrowbone (2018),Phoenix Forgotten (2017),Annihilation (2018),Mute (2018)

| Sn4k3 a răspuns:

Wolf Creek 1, 2 si serialul Wolf Creek
Get Out
Don't Breathe
The Invitation
Hush

| MihaiNicu23 a răspuns:

Conjuring 3 si Insidous last key.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Filme-Sinister, The Orphan, Seria Saw, Conjuring, Halloween, Nightmare on Elm Street, Scream, Night of the Living Dead, Evil Dead, I spit on your grave.

| Giaexcent a răspuns:

Sinister, Sandman, Annabelle, Amityville, Jigsaw, Puzzle Mortal. (Sunt unele care au mai multe serii) Vizionare Plăcută!