| FilmeHorror a întrebat:

Salut, cine s-a uitat la niste seriale aparute in 2016 destul de bune?

Răspuns Câştigător
| Axelrunda a răspuns:

Sunt multe!
1. Daredevil
2.The Last Kingdom
3.Sense 8
4. Misfits

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Mad Dogs, Mozart In The Jungle, Westworld, The Night Of, dar și The Night Manager, The Family, Damien, Second Chance, 11.22.63,Baskets,The Shannara Chronicles

| CuriousStuff a răspuns:

Lucifer si Flash urmaresc eu. Sunt destul de telenovele, dar cat de cat atrag interesul si te lasa in destul suspans cat sa vrei sa urmaresti si episodul urmator.
Game of Thrones, din toata inima chiar daca nu a aparut in 2016 ( dar are un sezon aparut anul asta), se ridica mult peste cele din 2016.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Vinyl, Shades of Blue, The Bastard Executioner, Poldark, Ballers, Underground, Outsiders astea le-am urmarit si eu si toate mi-au placut

| August99 a răspuns:

Viking nu a aparut in 2016 dar inca se continua. in 30 noiembrie apare continuarea sezonului 4.

Aparut in 2016 iti recomand Colony

| TudyCFR a răspuns:

Stranger Things si Narcos care ii foarte tare si a aparut in 2015 si acum se continua

| GothicEmoKidda a răspuns:

1.Suicide Squad
2.The Monster
3.The Other Side Of The Door
4. Under The Shadow
5.The Devil's Dolls
6.The Neon Demon
7.The Forest
8.Trash Fire
Cam atat am vazut tongue