| Jony501 a întrebat:

Salut, cine știe cum se numește un film,este vorba despre un tata și fiu,tata lui e milionar sau ceva,iar fiul lui ii cere bani,dar el nu-i da nimic,ii spune să învețe sa facă banii proprii, am văzut într-un trailer,

Si mai este un anime am văzut tot asa un trailer,personajele din anime aveau fiecare un numar pe ei,nu stiu ce insemna, o fi anii cat mai au de trăit sau puterea lor, nu stiu,...
Mulțumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| DNA01 a răspuns:

Anime-ul la care te referi probabil e Nanbaka, The Promised Neverland sau Plunderer. Astea sunt singurele anime-uri, pe care le știu eu, în care personajele au numere pe ei.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi daca te referi la...
The Ultimate Gift
https://m.cinemagia.ro/filme/the-ultimate-gift-19546/