| CreatzzaHaha a întrebat:

Hei! Am vazut un trailer de la un film (nu mai stiu cum se numeste). In fine, era vorba despre 2 lumi suprapuse si oamenii din alea 2 lumi nu aveau voie sa se intalneasca. si un baiat s-a dus pe nu stiu ce munte si s-a intalnit cu o fata din lumea cealalta. Etc. Funda cine stie cum se numeste filmul!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Se numește „Upside Down" - Între două lumi (2012) cu Kirsten Dunst.
Filmul nu a apărut încă, premiera a fost anunțată pe 10 decembrie în Statele Unite.
http://www.youtube.com/watch?v=mcNzI5ut818
Numai bine!