| Celodrix a întrebat:

Salut, cine știe niște filme polițiste, cu detectivi sau supranatural unde nu există personaje LGBTQ (adică fără gay sau lesbiene, unde totul este normal.)?

Mersi ^^

Răspuns Câştigător
| Genevaaa a răspuns:

Buna. Cred ca e pe departe ceea ce cautai dar vreau sa iti spun ca pe canalul IDX sunt documentare ale crimelor, "secrete ale condamnatilor" crime cu sange rece, cazuri clasate etc asa se numesc. Ilustreaza cazurile reale si sunt imitate(scuze alt cuvant mai bun nu imi vine, am lapsus) iti arata scenarii. Sau iti arata si filmari ale politistilor din sua cum aresteaza oameni. Suna plictisitor dar e interesant, unii au pusti. unii sunt impuscati

| Celodrix explică (pentru Genevaaa):

Sincer m-am interesat de ID Xtra, dar din păcate am cablul de televiziune de la Digi, iar ăștia la Digi nu oferă ID Xtra nici pentru un comision în plus, poate în timp laughing, dar îmi plac genul de documentare.

10 răspunsuri:
| danbnz a răspuns (pentru Zuzu1991):

Glumesti nu?
Chris Alonso, singura femeie din echipa, e bi.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru danbnz):

Taci maaaa, si lasa-l sa vada cum ajunge aia cu un cuplu big grin
moama ce HOT mi s-a parut faza tongue~~~~

| danbnz a răspuns (pentru Zuzu1991):

Faza aia e super tare in serialul asta care se vrea plin de testosteron american.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru danbnz):

YEAP, tell me about it

| danbnz a răspuns:

Law & Order
Criminal Minds

| TheGoodDr a răspuns:

Mama ce homofob esti! Auzi la el : "unde totul e normal". Ti se pare anormal ca 2 persoane de acelasi sex sunt împreuna? Singurul lucru anormal e creierul si gandirea ta. Bine ai venit in sec XXI!

| Dorin11 a răspuns:

Lucifer,e serial dar e genial, recomand

| Celodrix explică (pentru Dorin11):

Am tot spus că aș vrea să-l văd, că am mai văzut trailere.