| Sonnora a întrebat:

Salut, cineva ma poate ajuta sa gasesc un film de dragostehappy, eu l-am privit dar nu imi aduc aminte cum se numea, deci era o fata si un baiat care sa-u cunoscut si el era bolnav de cancer si nu i-a spus ei si nu o mai baga in seama..si mai avea o masina care se duceau pe marginea prapastiei si priveau cerul. cineva il stie?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Hmmm
Keith (2008)
asta este daca fata era blonda

2 răspunsuri:
| Optima a răspuns:

Koizora/sky of love

cred ca despre acesta vorbesti

| 1Gossip a răspuns:

Cred ca filmul tau are aceeasi tema, dar nu ai tinut bine minte :O fata foarte credincioasa invata la liceu cu un baiat foarte smecher si ingamfat.El se indragosteste de ea...Si ca sa nu-ti povestesc filmul ea ii spune lui ca are leucemie...Filmul se numeste A walk to remember. Te asigur ca este superb puppy dog eyes. Merita vazut si le da si o lectie baietilor cum ar trebui sa se comporte:*. Vizionare palcuta.