| Geolino a întrebat:

dau funda celui care imi da niste seriale misto gen:
teen wolf / the walking dead / TVD / arrow in afara de astea mentionate
Sa fie gen supernatural adica cu vampiri sau varcolaci.
Dau fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Unul dintre cele mai vizionate seriale, poate chiar cel mai vizionat, e Game of Thrones. sincer e cel mai tare serial, poti citi si cartile (cam 20.000 de pagini). Are deja 3 sezoane si abia astept sa apara al 4-lea!
Un alt serial care imi place foarte foarte mult, e Blacklist, Are abia 6 episoade. La ambele seriale te poti uita pe vplay, si iti garantez ca o sa mori dupa ele!

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Dracula, Supernatural, Smallville.

| faramatania a răspuns:

The Gates
Hemlock Grove
The Fades
The Originals
True Blood
Lost Girl
Being Human
In The Flesh (miniserie BBC - 3 ep - zombie)

| violetamariapwp a răspuns:

Jurnalele vampirilor

| SexycoldVamp a răspuns:

Micul Dracula
The magic circle
Micutele Mincinoase

Dar cel mai tare e The Original-s-a plecat de la vampirii orininari din TVD si a aparut un super serial cu vampiri.Eu il ador, desigur, impreuna cu TVD!

Vizionare placuta!

| Bubulina96 a răspuns:

The originals.
Lost girl.
Beauty and the beast.
Supernatural.
The gates.
Being human.
Dracula.