| Anonimul3315 a întrebat:

Deci am mai pus intrebarea asta adica de fapt e cerere dar n-am de ales. Fac cu un baiat videouri cu Adevar si provocare si vreau sami lasati intrebari si provocari. Adica ma rog suna ciudat sa raspundeti la o intrebare cu intrebari dar ma refer sa imi lasati aicia la raspunsuri: Adevar: E adevarat ca... Apoi provocare: Te provoc sa. Lasati adevaruri si provocari care sa le fac in videourile mele. Daca vreti si voi sa vedeti ziceti-mi.

1 răspuns:
| RaZvAn_2636 a răspuns:

E adevarat ca ai copiat la teza la matematica? Te provoc sa o suni pe profa ta si sa ii zici "profa ca merge frigideru„ laughing))))))))))))) funda? si dupa pun pariu ca in vara o sa fii la scoala laughing) Funda?