| catalinb a întrebat:

Salut, era odata un film cu o masina [care nu avea sofer ] mergea singura si omora oameni... Stiti cum se numeste? si un link ar fi super big grinbig grinbig grin! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paremi-se se numeste Christine
http://www.imdb.com/title/tt0085333/

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Era o camioneta si mergea singura din cate stiu eu dar nu tin minte cum se cheama filmul.

| Al3xAl3x a răspuns:

De departe, Christine (1983)!

| djrobby a răspuns:

Banuiesc sa nu este K.I.T.T! daca omora oameni!

| CNikko a răspuns:

Nu cumva era scoby doo cu masina misterelor...zic si eu dar spui ca e film nu stiu ...imi pare rau

| catalinb explică:

Era o basina de aia veche gen un bmw [dar asa vechi ], si nu era scooby doo sau din astea era un film cam acum 10 ani :-s