| Iulian120 a întrebat:

Salut,este vorba de un film in care eroul principal este rosu cu totul si in frunte are iesite ca si cum ar fi doua coarne rosii nu stiu cum i-au aparut ca nu stiu prea multe din film stiu numai asta cu eroul principal ca are in frunte aceste doua coarne cum se mai spune si daca nu ma gresesc in virful acestor coarne este niste sticla ca si cum, asta nu stiu sigur da cred ca asa este. Vreau tare sa privesc acest film va rog mult sa ma ajutati sa-l gasesc spuneti-mi cum se numeste filmul va rog mult.

Răspuns Câştigător
| knighter a răspuns:

Hellboy?

| Iulian120 explică (pentru knighter):

Da! E hellboy! Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Horns (2013) se numește, iar ceea ce ai povestit tu este la finalul filmului.
http://www.cinemagia.ro/filme/horns-560216/
https://www.youtube.com/watch?v=zZzyl5Nc12g

| Soneric a răspuns (pentru faramatania):

Nu e asta filmu. Vorbesti aiurea?

| faramatania a răspuns (pentru Soneric):

L-ai văzut ca să faci afirmația asta, si ai grijă cum vorbești tu, nu ți-am răspuns ție, vezi de treaba ta, get out.
https://www.youtube.com/watch?v=zZzyl5Nc12g
Iar Ghost Rider (2007) ține-l pentru tine.

| Soneric a răspuns (pentru faramatania):

Pleaca ma copil de 12 ani. Cine a zis de ghost rider? Te-ai pus cu cine nu trebuie, iar de asta te-ai ales din pacate pentru tine cu IGNORE. Sa iti para rau ca te-ai contrazis cu mine. Ca nu va invatati minte copii.laughing

| Soneric a răspuns:

Filmul ala in care are 2 coarne dar parca ar fi taiate si are o casca din aia veche de motociclist?