| Young27338273 a întrebat:

Salut guys, știți de Serialul Las Fierbinți? Ei anul asta parca au dat ep ăla piramida când explodează cârciuma lui Bobiță. Ei nu chiar au dat foc carciumii nu? Având în vedere că Las Fierbinți tot acolo se FILMEAZA nu?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scrie mai pe intelesul nostru că esti jalnic.

| LordCristobal a răspuns:

Nu frate, stai linistit nu au incendiat carciuma.Aici e vorba de efecte speciale.
Ca sa stii si tu in sezonul urmator nu se va mai filma la carciuma ca de asta s-a facut si episodul ala ca sa ii dea un sfarsit cat de cat simbolic si nuantat.
Din sezonul urmator vom vedea o,, noua carciuma a lui Bobita" adica va fi alta locatie.
Daca iti mai aduci aminte ultimul episod Robi si dom Primar s-au dus intr-o locatie noua in curs de renovare.
Cel mai probabil locatia aia va fi noua carciuma a lui Bobita.

| RaduRobertRO a răspuns:

Eu cred ca e o varianta, tu ce zici?

| altvandy a răspuns:

Scrie mai clar și cineva îți va răspunde. Google nu poate traduce ce ai scris...