| Keb_George_2003 a întrebat:

imi poate explica si mie finalul de la Bahar : Viața furată? adica am rămas cam șocat..., funda.

1 răspuns:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Simplu. Ardă a omorât pe cineva? A fost pedepsit tot la fel. Zeynep a omorât? A murit. Efsun a furat, a fost "buba" de la inceputul serialului? A ajuns la fel ca la început. Fără Arda, fara matusi-sa, fara nimic. Bahar si Ates au primit ce au meritat. Un alt copil si fericire. Asta înseamnă inseamna ca fiecare plăteste, finalul e o morală bine conturată.Ma asteptam sa fie altul, dar...