| Emmanu3l a întrebat:

Salut imi poate spune cineva va rog cum se numea desenul acela cu niste mamuti care te invata fizica care era pe minimax inaine prin 2002-2003-2004 asa stie cineva va rog daca stiti spuneti mi

4 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Parca si eu imi amintesc ceva, da mai multe detalii

| Emmanu3l explică:

Nu e Фиксики deseneul despre care intreb este cu mamuti desenat cu creion ca si misterele din providence si altele nu ca Фиксики care e desen prea plastic

| margosa a răspuns:

Daca nu ma gresesc Фиксики

| Emmanu3l explică (pentru margosa):

Nu e asta desenul de care intreb e desenat in creion ca si engmele din providence sau familia traznita sau o lume pierduta si e cu mamuti si desenul de care spui tu e prea plastic sa zic asa