| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste filme online frumoase. Diferite genuri :actiune, comedie, darama, horror(dar fara sa fie numai romantice ). Daca imi puteti spune in special filme cu vampiri dar sa nu fie dinalea vechi, antice si de demult(in afara de Juranalele Vampirilor, Blade, True Blood, Interviu cu un vampir, Twilight pentru ca le-am vazut big grinbig grin)... Multumesc mult! Cel mai bun raspuns primeste fundita! :X:X

Răspuns Câştigător
| dandelion a răspuns:

Love comes softly (merită să vezi toate cele 8 părți);
Twilight;
The first daughter;
Chasing liberty;
Poseidon;
Notebook;
The holiday;
Matilda;
Koizora (coreean);
Another Cinderella story;
I dreamed of Africa;
You again;
Ice princess;
The blind side;
Hachiko;
The preacher's kid;
For poorer or richer;
Flicka (1,2);
The bodyguard;
The karate-kid;
No reservations;

Stii, aici sînt si comedii si melodramă si filme luate din viață. Sînt cele mai plăcute filme pe care le-am văzut si de care îmi amintesc la moment. Baftă! Chiar merită văzute! Serios! Îmi scrii apoi în privat despre ele (în caz că le privesti), atît critică cît si elemente pozitive care ți-au plăcut.

1 răspuns:
| RoxyyEvidentt a răspuns:

Da iti ot spune unu :tamara e de groaza misto eu am gas pe un site de genu dix.biz da nu mai st